jeg sitter med beina på bordet. bare fordi jeg kan.
Gjett hva jeg gjør nå da! Jeg sitter og beundrer det nye bordet mitt! Tro det eller ei, jeg har faktisk kjøpt både stuebord, veggspeil, klesstativ til gangen OG lysestaker. Og ikke nok med det, jeg har til og med rukket å ta outfit-bilder til dere, og det betyr at jeg blogger hele to ganger i dag! Jeg vet det, jeg har tatt fullstendig av!
Den siste timen har jeg sett Farmen, og resten av kvelden skal brukes til å gjøre så mye som null og ingenting. Jeg synes egentlig at jeg har vært over gjennomsnittet flink til både det ene og det andre. Jeg føler meg faktisk på grensa til effektiv her jeg sitter og ser meg rundt i leiligheten. Bilder av hva jeg har kjøpt kan dere få se en annen dag, for jeg kan ikke blogge tre ganger på én dag. Såå effektiv har jeg faktisk ikke tenkt å være.

Jeg har til og med kjøpt kleshengere. Herregud, jeg er så imponert over meg selv.



Isabella, Mandag, 1. Mars 2010, 21:13 #
Så flink du har vært da:D Har veldig lyst til å dra å handle inn nye møbler pluss litt saker og ting til leiligheten, men har akkurat mistet leiligheten min i brann så er på utkikk etter ny leilighet. Elsker å innrede, ommøblere og alt som hører til :D
PS: Hvor er skjerfet ditt fra?? LIkte antrekket ditt, vårfølelse med converse :D
Ann Helen, Mandag, 1. Mars 2010, 21:16 #
Flink, flink, flink! Herlig outfit også :)
Hilde, Mandag, 1. Mars 2010, 21:30 #
Fortsett å blogg masse :D
Kamilla K, Mandag, 1. Mars 2010, 21:33 #
Digger antrekket og jeg er imponert over hvor effektiv du har vært :D
Regner med at jeg blir invitert til å se studebordet live en gang!
Maria, Mandag, 1. Mars 2010, 21:42 #
Er det Converse jeg ser!? :) Jeg gleder meg så voldsomt til å ta frem alle parene mine, men da jeg stakk nesa ut av døra i dag tidlig skjønte jeg fort at jeg bare kunne glemme det en stund til. Du er heldig!
VEDIS, Mandag, 1. Mars 2010, 21:48 #
GURI som jeg elsker bloggen din :) godt at du er tilbake!
Kan vi få se leiligheten din eller? :D Hadde vært artig!
Marte Øverås, Mandag, 1. Mars 2010, 21:49 #
Åh, heldiggris. Jeg tror du må ha hatt det kjempegøy i på shopping i dag :D
Jannicke Due, Mandag, 1. Mars 2010, 21:56 #
Så flink du har vært! :D
Likte antrekket veldig godt! ^^
Mia, Mandag, 1. Mars 2010, 22:14 #
Blir gøy å få se fangsten :) Hvor er skjerfet ditt fra forresten?
marina, Mandag, 1. Mars 2010, 22:31 #
ikke værst! :D
kristin, Mandag, 1. Mars 2010, 22:32 #
For et fint skjerf :D
Lena, Mandag, 1. Mars 2010, 23:12 #
DIGGER at du er tilbake! Du var og er en av mine favorittblogger. Du har så bra stil og du skriver bra :) digger deg og bloggen din - hold ut lenge !!
Randi, Mandag, 1. Mars 2010, 23:20 #
Herlig! Ikke verst effektiv da nei :)
L. Jensen - Designerspire, Mandag, 1. Mars 2010, 23:22 #
Kult skjerf! :)
Benedikte, Mandag, 1. Mars 2010, 23:31 #
:o Det her var litt creapy:s på lørdag hadde jeg nøyaktig det outfitet, bare med sorte tøysko.. Vi har samme tights og sjerf, og jeg hadde også grå cardigan og hvit singlet:p
Karoline Madeleine, Tirsdag, 2. Mars 2010, 00:20 #
Superfint outfit, selv om det var enkelt :D
Tina, Tirsdag, 2. Mars 2010, 00:29 #
Digger outfiten! :D
Kristina KH, Tirsdag, 2. Mars 2010, 00:58 #
Skjerfet mitt er fra Bik Bok!
Benedikte: Haha, det har faktisk jeg også opplevd en gang. Husker ikke hvilken blogger det var, men det var i hvert fall litt skummelt :p
Susann, Tirsdag, 2. Mars 2010, 08:43 #
Kan du si hvor du har kjøpt cardiganen og de andre plaggene? :))
Anonymous, Tirsdag, 2. Mars 2010, 08:58 #
er så utrolig glad for at du har begynt å blogge igjen:)
Anonymous, Tirsdag, 2. Mars 2010, 10:49 #
Hurra du er tilbake:)Kan du ikke vise nooen bilder fra leilighetn?Nevnte jeg at jeg er glad du er tilbake?
Tonje, Tirsdag, 2. Mars 2010, 11:21 #
Er så glad du blogger igjen!
Hadde det ikke vært for at nettenestea hadde skrevet det, hadde jeg nok ikke funnet det ut :o
Men jeg lurer på hvilken blogg du bruker? (blogspot, blogg.no, wordpress, ipublish osv.)
Kristina KH, Tirsdag, 2. Mars 2010, 11:41 #
Alle klærne er faktisk kjøpt på Bik Bok. Til og med brillene og veska. Hehe :p Skoene er kjøpt på Urban.
Anonym: Jeg har ikke bestemt meg for om jeg vil legge ut bilder av leiligheten enda. Det føles liksom så..privat, eller noe slikt. Men det kan hende dere får noen snikbilder etterhvert :)
Tonje: Så gøy at du fant meg igjen! Nette er snill! Jeg blogger fra wordpress :)
Merethe, Tirsdag, 2. Mars 2010, 11:53 #
Jeg har savnet bloggen din skikkelig! Nå gleder jeg meg til å se vår outfits o.l. ettehvert! :D
Karianne, Onsdag, 3. Mars 2010, 13:47 #
*tommel opp*
Ida, Torsdag, 4. Mars 2010, 23:57 #
Hehe, høres bra ut! Veldig fint outfit også :)
ingrid, Fredag, 5. Mars 2010, 00:24 #
llllliiker outfiten ! :D
Line, Lørdag, 6. Mars 2010, 20:08 #
Hei! Kjempebra at du er startet å blogge igjen, digger bloggen og stilen din! :)
Må bare stille et spm angående skjerfet ditt, nårtid er det kjøpt? :) Finner det ikke i bikbok butikken her jeg bor, så håper det kommer hit etterhvert :)
Kristina KH, Søndag, 7. Mars 2010, 13:42 #
Line: Skjerfet kom i butikk forrige uke. Det er ikke sikkert alle butikkene får det inn, men jeg tror de fleste får det :)