Jeg har gått rundt og vært litt småsur i hele dag, og egentlig har jeg ikke noen grunn til å være det. Jeg hater slike dager! Ettersom jeg vanligvis bruker å komme i godt humør av å blogge, tenkte jeg at jeg skulle poste noen ord for å se om det hjelper denne gangen. Det er så irriterende å være sint uten å hvite hvorfor! Hvorfor er det slik? Hvorfor er noen dager umulige fra du står opp til du legger deg? Av og til er det hardt å være jente.

Men folkens! Jeg blogger! Det er ikke hver dag, for å si det sånn. Jeg har blitt en skikkelig slurv. Sorry! Men i dag fikk jeg altså et innfall, og jeg tok til og med bilder av dagens antrekk til dere. Det er ikke verst, eller hva?

  

Herregud, det var helt tomt for vanlig melkesjokolade på butikken. Er det rart jeg er irritert? Jeg måtte ta til takke med sjokoladen nedenfor, men den var ikke halvparten så god som den vanlige. Og i tillegg var den mye mindre! Men, men. Jeg har funnet ut at sjokolade løser de fleste problem uansett, så det gjør ikke noe.


(Jeg kjenner faktisk at jeg blir i bedre humør bare av å se på dette bildet, hehe!)