jeg har det verre enn deg
Jeg gjør vanligvis svært lite på søndager, men i dag har jeg gjort enda mindre. I går kveld merket jeg at hodet ble tyngre og tyngre, og i dag tidlig våknet jeg opp og trodde at jeg hadde piggtråd i halsen. Jeg har vært sløv og sett på TV i hele dag, samtidig som jeg har prøvd å la være å svelge. Jeg er ikke syk så veldig ofte, men dette er andre gangen på kort tid at halsen har slått seg vrang. Det største problemet er kanskje at jeg synes så fryktelig synd i meg selv. Jeg har det så grusomt, og alt er helt forferdelig. Ingen har det verre enn meg, og ingen kan forstå hvordan jeg lider… innbiller jeg meg. Men egentlig har jeg det sikkert ikke så ille. Jeg liker bare å tro at jeg har det verre enn verst, da føler jeg meg bedre. Så dere har lov til å synes synd i meg, dere også.
Det er altså ikke så rart at blogghumøret mitt ikke er på topp i dag. Jeg slo egentlig bare på datamaskinen for å sjekke mail og Facebook, men tenkte at jeg kunne gi et lite livstegn når jeg først skulle ta meg bryet verdt. Jeg håper dere har en finere søndag enn meg. Nå skal jeg gå og synes synd i meg selv igjen. C u l8r alligators!


Line, Søndag, 16. August 2009, 18:34 #
God bedring:)
Lena, Søndag, 16. August 2009, 18:35 #
Det var kjedelig å høre! God bedring vennen! Vi visst to som er syke i dag. Enda godt det er søndag..
Eline, Søndag, 16. August 2009, 18:54 #
God bedring!
Silje, Søndag, 16. August 2009, 18:54 #
Ny favoritt blogg , rett og slett. Du virker døds rå:)
Sigrid, Søndag, 16. August 2009, 19:00 #
Hvis du har lyst til å høre at andre også lider, så kan jeg fortelle at da jeg akkurat hadde kommet meg etter at halsbetennelse og kyssesyken brøt ut for fullt samtidig(og det var nr før jeg måtte innlegges) så ble jeg selvfølgelig syk igjen og har nå hostet til jeg brekker meg i to uker : ) Jeg blir alltid ALLTID syk i sommerferien!
Lene, Søndag, 16. August 2009, 19:04 #
Goood bedring! :)
Nina, Søndag, 16. August 2009, 19:10 #
God bedring :)
ingunn, Søndag, 16. August 2009, 19:25 #
god bedring søtis :)
Maria Klem, Søndag, 16. August 2009, 20:07 #
Jeg har det ikke så mye bedre enn deg, men det er selvfoskyldt for min del.
Helene, Søndag, 16. August 2009, 20:11 #
rise and shine :) bli bedre :)
Anne Marthe, Søndag, 16. August 2009, 20:20 #
God bedring :) Hva skal du gjøre til høsten? Har du eller skal du begynne å studere? :)
Guruizzm, Søndag, 16. August 2009, 20:29 #
Uff, høres ikke bra ut! Du får ha god bedring!
emilia, Søndag, 16. August 2009, 23:54 #
god bedring da :)
Stine Sandberg, Mandag, 17. August 2009, 01:19 #
God bedring da hvertfall! :]
Sara.ÅB, Mandag, 17. August 2009, 10:22 #
Fin design! :) Har du bloglovin?
Maia Kristine, Mandag, 17. August 2009, 11:52 #
Get well soon! :D
Linn Therese, Mandag, 17. August 2009, 16:34 #
God bedring!
Kristina KH, Mandag, 17. August 2009, 21:15 #
Takk alle sammen! :)
Sigrid: Huff, det hørtes ikke bra ut! Bra at du er bedre nå, da :)
Anne Marthe: Nei, jeg skal ha et friår og bare jobbe!
Sara.ÅB: Ja, jeg har bloglovin. Klarer meg ikke uten!