140209
Etter jobb dro jeg på Narvesen og kjøpte siste utgave av italienske Vogue, så resten av ettermiddagen hadde jeg planlagt å tilbringe innendørs. Plutselig tikket det inn en SMS fra bestevenninnen min som er hjemme på vinterferie. Jeg visste ikke at hun hadde kommet hjem allerede! Hun ville ha meg med ut og ake, og slikt kan man selvfølgelig ikke si nei til. Jeg er som sagt ikke særlig glad i vinteren, men jeg har innsett at jeg like gjerne kan gjøre det beste ut av den når den er her. Snøen smelter jo ikke fortere selv om jeg sitter inne hele tiden.

Dagens superenkle jobbantrekk.


June, Lørdag, 14. Februar 2009, 15:48 #
Synes det superenkle jobbantrekket var søtt, jeg! ^^ Linker deg på bloggen min, tipper du ikke har noe imot det? :-)
Reidun Beate, Lørdag, 14. Februar 2009, 15:57 #
Synes slike antrekk er finest jeg. =) Pen er du uansett hva du har på deg. :)
Katrine, Lørdag, 14. Februar 2009, 16:27 #
fint antrekk :)
Marianne, Lørdag, 14. Februar 2009, 17:00 #
Fint anterkk=)
Jeg er heller ikke så begeistret for vinteren egentlig, men det gjelder å gjøre det beste ut av denne årstiden! Vi i Norge kommer jo ikke utenom den..
Åse-Linn, Lørdag, 14. Februar 2009, 17:06 #
Jeg skal også ut og ake med bestevennina mi :-)
Charlotte, Lørdag, 14. Februar 2009, 17:30 #
superenkelt og superfint. Likte buksa!
Anonymous, Lørdag, 14. Februar 2009, 18:01 #
Hvor er te’en fra? Fantes den i andre farger? :)
Maia, Lørdag, 14. Februar 2009, 19:22 #
kjempefint antrekk! jeg kjøpte nettopp den buksa i dag :)
Kristina KH, Lørdag, 14. Februar 2009, 20:09 #
June: Tusen takk! Nei, jeg har absolutt ingenting imot å bli linket! :)
Reidun: Hyggelig sagt av deg ;)
Marianne: Nei, nettopp. Jeg har omsider begynt å innse det!
Åse-Linn: Ha det gøy!! :)
Anonym: Teen er fra Bik Bok (selvfølgelig! ;)). Den finnes i rosa (som jeg har på meg), blå, hvit og svart…tror det er alle fargene. Eller finnes den i én farge til? Hm, nei, jeg husker ikke.
Maia: Håper du blir fornøyd med den:)
:), Lørdag, 14. Februar 2009, 20:20 #
Du er en av de heldige iverden som kan ha på hva som helst…være råfin og få alle andre til å mase om antrekket og hvor det e kjøpt blablabla!
Kjempebra! Du selger!
Eline, Lørdag, 14. Februar 2009, 20:37 #
Herligherlig antrekk!
Sara, Lørdag, 14. Februar 2009, 21:32 #
Så fint antrekk :D
Jeg må ta å prøve noen av de stilige buksene fra Bik Bok snart!
Ingrid M, Lørdag, 14. Februar 2009, 23:27 #
Liker buksen din. Vurderer å kjøpe den:)
Kamilla K, Lørdag, 14. Februar 2009, 23:52 #
Den buksen ser råbra ut på deg!
elisabethks, Søndag, 15. Februar 2009, 14:47 #
hvor er armbåndene dine ifra. digget dem!
kaja, Søndag, 15. Februar 2009, 18:04 #
hei:) dette har egentlig ingenting med bildene å gjøre. men du har nevnt flere ganger at du ikke pleier å fest så mye?! drar du ut på byen? eler drikker du ikke i det hele tatt? jeg har litt problemer med dette. jeg synes det er vanskelig å si til vennene mine at jeg ikke vil bli med ut på byen. jeg synes ikke det er så moro. hva sier du når de ber deg bli med? takker for svar:) du har kjempe fin blogg:)
Sanna, Søndag, 15. Februar 2009, 21:23 #
Hvor mye koster det å ha .com-ending?
Monica, Søndag, 15. Februar 2009, 23:22 #
Du er så kul, haha :D
kristineb, Søndag, 15. Februar 2009, 23:27 #
så søtt bildet av deg var :D håper du hadde det kos i snøen :)
Kristina KH, Mandag, 16. Februar 2009, 00:08 #
:): Tusen takk! :)
Elisabethks: Armbåndene er fra H&M!
kaja: Heisann! Nei, du har rett i at jeg ikke drikker så ofte. Jeg har ingen spesiell grunn, jeg liker bare ikke å dra ut hver eneste helg. Dette er også hva jeg sier til vennene mine. Det hender at folk jeg ikke kjenner så godt spør; “skal du ut i helga?”. Jeg svarer bare et enkelt “Nei” tilbake. Ofte får jeg; “Ååh, ikke denne helga heller? Du er jo aldri ute lenger, jo!”. Da sier jeg bare at jeg heller liker å slappe av i helga. Det er litt vanskelig å si det som det er de første gangene, men det kommer seg etter hvert. Det er jo tross alt ikke noe galt i å ikke ville drikke seg drita hver helg! Før trodde jeg alltid at man måtte ha en god grunn, men nå har jeg innsett at jeg bare kan fortelle sannheten. Lykke til :)
Sanna: Jeg husker ikke hvor mye jeg betalte. Tror det var 350-og-noe. Du kan sjekke på one.com :)
Ingunn, Mandag, 16. Februar 2009, 00:24 #
du er så søt
Malin, Mandag, 16. Februar 2009, 14:43 #
Jeg elsker de jeansene, men de sitter ikke noe fint på meg. Vet du når det kommer inn runaway jeans i light grey? :)
Kristin, Tirsdag, 17. Februar 2009, 15:11 #
HVOR HAR DU KJØPT BOKSA DI ????!
shit den var pen : ) btw, elsker bloggen din Kristina !
Kristina KH, Tirsdag, 17. Februar 2009, 23:44 #
Malin: Nei, dessverre!
Kristin: buksa er fra Bik Bok, så klart :)